v3 versiyonu tanıtım

Aşağıda size verdiğimiz nick ve şifreler ile scripti test edebilirsiniz

ÜYE ARAYÜZÜ

  • nick: enfole
  • şifre: enfole
üye girişi için tıkla tıkla

MODEL ARAYÜZÜ

  • nick: model
  • şifre: model
model girişi için tıkla tıkla

ADMİN ARAYÜZÜ

  • nick: admin
  • şifre: admin
admin girişi için tıkla tıkla

TAŞERON ARAYÜZÜ

  • nick: studio
  • şifre: studio
taşeron girişi için tıkla tıkla

SCRİPT ALANLARA ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZ

Sistemimiz tamamen türk malı olup tamamen türkçedir,piyasada varolan model chat sistemi scriptlerinden çok daha fazla özellik ve eklenti barındırmakta olup,her an her saniye ekibimiz tarafından geliştirme çalışmaları devam etmektedir,ve her yeni eklenti ve özellik size ücretsiz olarak verilmektedir.

Script kurulum

Scriptin kurulumu enfole tarafından müşteri ile beraber yapılır,dilerse müşteri kurulumu videoya çekebilir.

Server yapılandırması

Eğer kendinize ait bir serverınız varsa ücretsiz olarak yapılandırır yada serverınız yoksa temin edip tüm ayarlamalarını yapıp size anahtar teslim olarak veririz.

Sistem Yönetimi Eğitimi

Çoğu müşterimiz sormakta,ben tek başımayım,yada bu işlerden anlamam ,ya yönetemessem ya yapamassam şeklinde serzenişte bulunmaktalar,lakin biz enfole olarak müşteri sistemi tamamen a dan z ye anlatıp,tamamen yapıyı müşterinin anlıyacağı dilde ona öğretmekteyiz,ve beraberinde ne kadar kolay ve basit bir yönetimi olduğunu duyduğumuzda bu bize gerçekten çok iyi bir sistem yazmış olduğumuz için mutluluk vermekte.

Tasarım değişikliği

En hassas konulardan biri satın aldığınız scripti size demo tasarım ile verirler,fakat biz enfole olarak her müşterimize itina ile birbirinden farklı tasarımlar inşa edip sitelerini o şekilde teslim etmekteyiz,gözünüz arkada kalmasın.

Pos ve Mobil Ödeme Entegrasyonu

Diğer satıcılar gibi satmış olduğumuz scriptin arkasında duruyoruz her zaman ve müşterimizin tüm ödeme sistemlerinin entegresini ücretsiz yapıyoruz.

Ücretsiz güncelleme

Görüntülü chat scripti nizi ömür boyu lisans ile aldığınızda scriptin üzerinde yapılacak tüm geliştirmelerden ücretsiz olarak faydalanırsınız.

Powered by WHMCompleteSolution