Neden biz ?

Sektörde okadar çok script satıcısı var iken neden sizi tercih edelim diyorsanız.

Kod Kalitesi

Enfole kaliteli NYP ve en son teknolojileri kullanarak sıfırdan yazılmıştır. Bu CodeIgniter çerçeve, güvenli bir veritabanı bağlantısı olarak PDO ve önbellekleme çözüm olarak Memcache içerir.

Ölçeklenebilirlik

Enfole aynı anda bağlı kullanıcı onbinlerce olsa bile güvenilir bir şekilde çalışmak için tasarlanmıştır. Bu yük dengeleme video akışı, veritabanı ve statik içerik ile gerçekleştirilir. Piyasadaki başka hiçbir şirket bu teknolojiden haberi dahi yoktur.

Güvenlik

Enfole tamamen güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır.Tüm istekleri sunucu tarafı doğrulanır. Kullanıcının sahte parametreleri besliyorsa, sistemin kendi isteği reddeder.

Yüksek Performanslı Web Teknolojileri

Enfole yüksek performanslı web teknolojileri nginx, Memcache PHP-FPM, MySQL bellek ve PDO ile tam uyumludur. Bu teknolojileri neredeyse %900 performans artışı yaratır.

Kod Erişim ve Uygulama Özgürlüğü

Sen kendi sunucularınızda barındırmak için FMS yi ücretsiz olarak kuruyoruz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Web kullanıcıları sitenizi anlaması ve kullanması çok kolay,arayüzü temel ve basit, ve görüntülü sohbet tasarım çizgisi endüstri standardıdır.

Yüksek Kapsamlı Destek Ekibi

Enfole Tüm kritik hatalar 24 saat içinde çözüleceğini garanti eder. PHP, Flash, HTML / CSS / JavaScript, Java, iPhone / iPad Amaç: Ekibimiz ihtiyacınız olabilecek her türlü değişiklik ve eklentilerle portal özelleştirmek için, ve programlama dilleri için geniş bir dizi için teknik danışmanlık sunmak için de kolayca kullanılabilir C, Adnroid ve sunucu yönetimi. Ayrıca, güncellenmiş sürümleri ve destek ömür boyu ücretsiz erişim alırsınız.

Powered by WHMCompleteSolution